Warta mistrzem jesieni!
Warta Sieradz najlepszym zespołem III ligi na półmetku rozgrywek. Biało-zieloni zremisowali dziś w Warszawie z GKP Targówek 1:1.
Podopiecznym Bogdana Jóźwiaka do pełni szczęścia wystarczał remis w pojedynku z Targówkiem. Drugi w tabeli MKS Kutno miał przed 19. kolejką 2 punkty straty do Warty i przegrał z nią w bezpośrednim pojedynku. Zespół z Kutna przegrał jednak w Żyrardowie 0:2, a Warty na półmetku rozgrywek nie dogoni już nikt. Sieradzanie kończą jesień z dorobkiem 36 punktów (10 zwycięstw, 6 remisów, 3 porażki).
GKP Targówek Warszawa - Warta Sieradz 1:1 (0:1)
Bramki:
0:1 Michał Stasiak (34) - k
1:1 Marcin Stańczyk (49)
Warta: Adamek - Pietras (87 Pertkiewicz), Nowak, Krymarys, Swędrowski - P. Kobierski, Łochowski, Stasiak, Różycki (75 Woźniak), Mitek (85 Szumicki) - M.Kobierski
Więcej informacji
O sprawach Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji
Dzisiaj, 05:58:19
Najbliższa środa to na naszej antenie kolejne wydanie samorządowego programu "Posesja". Tym razem zaproszenie do studia przyjął Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli.
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.

Komentarze
Ps. 100 tys. zl starczy tak mniej więcej na jakieś 2, no może 2,5 tygodnia funkcjonowania drugoligowego klubu, czyli na... waciki.
w rundzie jesiennej frekwencja była b.wysoka jak na sieradzkie warunki jak również ten poziom rozgrywek!!!
Dziś w stolicy było aż 100 widzów !!! a w Sieradzu jak przyjdzie 300 to mówi się, że jest b.mało osób...
Trzy razy było ok. 1000 osób, a wogóle średnia wyniosła wg mnie ok. 500 osób.
a propo tego zdjęcia - ta część trybuny jest zamknięta...
Jeszcze ktoś ze znawców futbolu ma jakieś mega trafne uwagi/pytania odnośnie Warty?
Jestem pełen podziwu dla charyzmy TWEJ!!!
Szkoda że jaeden temat nie wyszedł.
Pzdr
600 tys. na Open Hair, a na Wartę ile dałeś?
Jestem z Was dumny !!!
jest ok 3 liga halówki sa nasze:]