Z Sokołem bez goli
Sokół Aleksandrów to zespół, którego piłkarze Warty na poziomie III ligi nie pokonali nigdy. Kolejna okazja do przełamania w rundzie wiosennej.
Sygnał do ataku dał już w 4. minucie Michał Bogdan, który pięknie uderzył z woleja, ale refleksem popisał się Arkadiusz Sima. Goście odpowiedzieli groźnie w 19. minucie, kiedy Bartłomiej Gajewski strzelał z bliska, ale trafił w plecy swojego kolegi. Bliski szczęścia był także Oskar Osowski w 36. minucie, ale jego strzał minimalnie minął słupek bramki Kamila Adamka. Pod bramką Sokoła ponownie zrobiło się gorąco pod koniec pierwszej połowy, kiedy piłka trafiła w rękę Piotra Golańskiego. Arbiter główny nie dopatrzył się jednak celowego zagrania kapitana gości. Warta wykonywała tuż po tej akcji rzut rożny, a bliski zamknięcia akcji strzałem głową był Marcin Kobierski. W przerwie meczu odbyła się licytacja klubowej koszulki z podpisami zawodników Warty na rzecz Adama Królewicza i Radosława Nawrockiego. Piłkarze Złoczevii i Iskry Stolec zmagają się z ciężką chorobą, a festyn charytatywny połączony z meczem oldbojów odbędzie się jutro w Stolcu. Koszulkę wylicytował Ryszard Perka, który zapłacił za nią 250zł.
Po zmianie stron obydwa zespoły próbowały strzelić zwycięskiego gola, ale żadnej ze stron ta sztuka się nie udała. Najbliższy szczęścia był w 89. minucie Damian Kaczmarek, który przestrzelił w idealnej sytuacji. Warta w swoim trzecim z rzędu spotkaniu nie strzeliła bramki i wciąż nie może być pewna tytułu mistrza jesieni.
Warta Sieradz - Sokół Aleksandrów 0:0
Warta: Adamek - Swędrowski, Nowak, Krymarys, P.Kobierski - Stasiak, Łochowski, Bogdan (ż, 81 Mitek), Różycki, Woźniak - M.Kobierski.
Więcej informacji
O sprawach Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji
Dzisiaj, 05:58:19
Najbliższa środa to na naszej antenie kolejne wydanie samorządowego programu "Posesja". Tym razem zaproszenie do studia przyjął Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli.
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.
