Klasyczne medale zapaśników
Trzy medale przywieźli z Janowa Lubelskiego zapaśnicy z naszego regionu. Na podium Młodzieżowych Mistrzostw Polski stanęli zawodnicy Piasta Sieradz i Asa Jakubice.
Bartosz Stolecki i Patryk Dutkiewicz (obaj Piast Sieradz) wywalczyli brązowe krążki w kat. 60kg. Miejsca na podium były dość niespodziewane, bo obaj medaliści to wolniacy. Na podium w kat. 55kg stanął także Przemysław Wojtysiak (As Jakubice), który powtórzył wynik z mistrzostw Polski w stylu wolnym. Blisko medalu był także inny zawodnik Asa Łukasz Stelmaszak, któremu w walce dającej prawo walki o brązowy medal - zwycięstwo w skandaliczny i całkowicie niewytłumaczalny sposób odebrali przy stoliku sędziowie, którzy swoją decyzją wywołali zdziwienie i śmiech u większości zawodników i trenerów obserwujących ten pojedynek, nawet trenera SMS Olimpijczyk Radom, z którego podopiecznym walczył Łukasz - opisuje wydarzenia z Janowa Lubelskiego trener Asa Jakubice Paweł Pawełczyk. Ostatecznie Łukasz Stelmaszak zajął 7 miejsce. Warto dodać, że medal Przemysława Wojtysiaka był już 13. krążkiem wywalczonym w tym sezonie na imprezie rangi mistrzowskiej przez zapaśników Asa.
Więcej informacji
O sprawach Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji
Dzisiaj, 05:58:19
Najbliższa środa to na naszej antenie kolejne wydanie samorządowego programu "Posesja". Tym razem zaproszenie do studia przyjął Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli.
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.
