W Szóstce najlepsza Dwunastka.
Dwunastka Włocławek wygrała Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego. Na podium zawodów w Zduńskiej Woli stanęły także: Widzew Łódź i Pogoń Zduńska Wola.
Niedzielny turniej dla rocznika 2005 rozegrano w ramach cyklu realizowanego przez Pogoń Zduńska Wola przy wsparciu Marszałka Województwa Łódzkiego.
Wyniki drużyn z naszego regionu (faza grupowa)
Włókniarz Pabianice - Pogoń II Zduńska Wola 0:0
Warta Sieradz - Pogoń I Zduńska Wola 0:3
Warta Sieradz - Odra Opole 0:3
Pogoń II Zduńska Wola - Widzew Łódź 0:0
Pogoń I Zduńska Wola - Waleczni Płock 2:1
Warta Sieradz - Waleczni Płock 0:3
Pogoń II Zduńska Wola - Centra Ostrów Wlkp. 0:0
Pogoń I Zduńska Wola - Dwunastka Włocławek 2:5
Warta Sieradz - Dwunastka Włocławek 3:3
Pogoń II Zduńska Wola - Widok Skierniewice 1:2
Pogoń I Zduńska Wola - Odra Opole 1:1
Mecze o miejsca
O 9 miejsce: LKS Centra Ostrów Wlkp. - Warta Sieradz 0:2
O 7 miejsce: Pogoń II Zduńska Wola - Odra Opole 0:6
O 5 miejsce: Włókniarz Pabianice - Waleczni Płock 0:3
PÓŁFINAŁY:
Widzew Łódź - Pogoń I Zduńska Wola 3:2
Dwunastka Włocławek - Widok Skierniewice 3:0
O 3 miejsce: Pogoń I Zduńska Wola - Widok Skierniewice 6:0
FINAŁ: Widzew Łódź - Dwunastka Włocławek 0:0 (k, 2:3)
Najlepszy zawodnik - Jakub Brzeziński (Dwunastka Włocławek)
Najlepszy strzelec - Filip Rawecki (Odra Opole) - 7 goli
Najlepszy bramkarz - Mateusz Sikorski (Widzew Łódź)
Więcej informacji
O sprawach Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji
Dzisiaj, 05:58:19
Najbliższa środa to na naszej antenie kolejne wydanie samorządowego programu "Posesja". Tym razem zaproszenie do studia przyjął Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli.
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.
