Weekend z rugby
Dwa turnieje rugby odbyły się w miniony weekend. W sobotę w Sieradzu rozegrano finał wojewódzki Orlikowej Ligi Mistrzów w rugby tag, dzień później w Karsznicach odbył się turniej Polskiej Ligi Rugby 7.
TURNIEJ POLSKIEJ LIGI RUGBY 7, ZDUŃSKA WOLA - KARSZNICE
WYNIKI
Rugby Klub Zduńska Wola - Czarni w Bytomiu 17:15
Budowlani Łódź - Obelix Bełchatów 33:5
RKZW - Obelix 12:10
Budowlani - Czarni 40:12
Obelix - Czarni 12:10
Budowlani - RKZW 19:12
1. Budowlani Łódź
2. Rugby Klub Zduńska Wola
3. Obelix Bełchatów
4. Czarni w Bytomiu
W klasyfikacji Polskiej Ligi Rugby 7 po trzech turniejach Rugby Klub Zduńska Wola zajmuje 11. miejsce. Prowadzi Husar Bolesławiec przed Arką Gdynia i Ogniwem Sopot.
Finał Wojewódzki Orlikowej Ligi Mistrzów, Sieradz
Rugby Tag to młodzieżowa odmiana rugby, w której nie ma obaleń, a zawodników powstrzymuje się zrywając kolorowe taśmy przypięte do pasa, czyli właśnie tagi. Zawody na orliku w Sieradzu (przy Sp nr 10) rozegrano w kategoriach: szkół podstawowych i gimnazjalnych. W starszej kategorii nasz region reprezentowała drużyna Publicznego Gimnazjum nr 2 ze Zduńskiej Woli.
WYNIKI SPOTKAŃ Z UDZIAŁEM PG NR 2
Gimnazjum nr 4 Łowicz - Gimnazjum nr 2 Zduńska Wola 3:2
Gimnazjum nr 1 Ozorków - Gimnazjum nr 2 Zduńska Wola 3:3
Gimnazjum nr 2 Zduńska Wola - Gimnazjum nr 18 Łódź 4:7
KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ:
1. Gimnazjum nr 18 Łódź
2. Gimnazjum nr 4 Łowicz
3. Gimnazjum nr 1 Ozorków
4. Gimnazjum nr 2 Zduńska Wola
SZKOŁY PODSTAWOWE
1. SP 139 Łódź
2. SP 54 Łódź
3. SP 1 Łowicz
4. SP Kurowice
Więcej informacji
O sprawach Zduńskiej Woli w Radiowej Posesji
Dzisiaj, 05:58:19
Najbliższa środa to na naszej antenie kolejne wydanie samorządowego programu "Posesja". Tym razem zaproszenie do studia przyjął Konrad Pokora, prezydent Zduńskiej Woli.
Piknik "Bezpieczne Wakacje" - MotoChallenge
Wczoraj, 21:07:54
Na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Sieradzu odbył się organizowany przez Nasze Radio i Team50 Sieradz Piknik "Bezpieczne Wakacje". W trakcie imprezy odbyła się III runda zawodów sprawnościowych dla kierowców MotoChallenge.
Dobre starty na Monzie
Wczoraj, 16:57:16
Kolejne punkty Jana Przyrowskiego w Formule Regionalnej. Kierowca zespołu RPM startował na słynnym torze Autodromo Nazionale di Monza.
