Warta nie dała się Huraganowi
W meczu 12. kolejki III ligi sieradzka Warta zremisowała na wyjeździe z Huraganem Wołomin 1:1.
Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze w 20 minucie meczu. Patryk Krymarys minął się z piłką w polu karnym, Kamil Adamek wybronił wprawdzie w sytuacji sam na sam, ale wobec dobitki Michał Kopcia był już bezradny. Warta jednak cały czas atakowała, a w 40. minucie strzeliła nawet gola, jednak przy akcji Marcina Kobierskiego sędzia odgwizdał spalonego. W drugiej połowie goście cały czas atakowali, w 55. minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Michał Bogdan, ale na brawa zasłużył również miejscowy bramkarz, który wybił piłkę zmierzająca w okienko bramki. W 60. minucie było już dużo lepiej. Kolejny rzut wolny sędzia podyktował za faul na Bogdanie, pokazując jednocześnie piłkarzowi z Wołomina czerwoną kartkę. Tym razem sam poszkodowany przerzucił piłkę nad murem i skierował ją do siatki. Warta pozostaje liderem tabeli, jednak jej przewaga nad Lechią Tomaszów zmalała do 2. punktów. Następny mecz sieradzanie rozegrają u siebie z Omegą Kleszczów.
Huragan Wołomin - Warta Sieradz 1:1 (1:0)
Warta: Adamek - Pietras (ż), Krymarys, Nowak, P.Kobierski - Bogdan, Łochowski, Stasiak, Różycki (77 Kokot), Szumicki (59 Woźniak) - M.Kobierski
Więcej informacji
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Dzisiaj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wręczenie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu - spot filmowy "Znam poradnik bezpieczeństw
Dzisiaj, 12:51:12
W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wręczono nagrody uczniom Szkoły Podstawowej w Krokocicach za zajęcie 2. miejsca w ogólnopolskim konkursie na spot filmowy. Młodzi autorzy wykazali się dużą kreatywnością i wiedzą z bezpieczeństwa pożarowego, przygotowując pracę, która została wysoko oceniona na szczeblu ogólnopolskim.
Oszust metodą na wnuczka zatrzymany przez policjantów
Dzisiaj, 11:58:14
Sieradzcy kryminalni zatrzymali 21-latka z Łodzi, który uczestniczył w oszustwie metodą "na wnuczka". Policjanci ustalili, że mężczyzna w całym procederze, pełnił funkcję tzw. odbieraka. Został zatrzymany krótko po tym, jak odebrał pieniądze od oszukanej seniorki. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego 3 miesięczny tymczasowy areszt.

Komentarze