Wygrana Pogoni, porażka Jutrzenki
Pogoń Zduńska Wola wygrała 0:2 na wyjeździe z Włókniarzem Zelów. Jutrzenka Warta przegrała z Nerem Poddębice 2:1.
Wreszcie zwycięstwem mogą się cieszyć piłkarze Pogoni Zduńska Wola. Mecz rozpoczął się doskonale dla zduńskowolan. Już w 12 minucie do siatki gospodarzy trafił Grzegorz Kaleta. Piłkarze z Zelowa jeszcze nie otrząsnęli się po stracie gola, a Pogoń w 15 minucie znów cieszyła się z bramki. Tym razem trafienie na swoje konto zapisał Krzysztof Cichosz. Ten wynik utrzymał się już do końca spotkania.
W odmiennych nastrojach opuszczali Poddębice, piłkarze Jutrzenki Warta, którzy przystąpili do meczu z Nerem mocno osłabieni. Gospodarze objęli prowadzenie w 28 minucie za sprawą trafienia Szymona Sobańdy. W 72 minucie Jutrzenka odpowiedziała bramką Krzysztofa Stępińskiego. Wtedy niestety rozpoczął się dramat warcian. Czerwone kartki zobaczyło dwóch piłkarzy Jutrzenki. Goście za wszelką cenę próbowali utrzymać remis do końca spotkania. Niestety ta sztuka się nie udała, bo trafienie dla Neru w 85 minucie zaliczył Konrad Kubiak.
Wyniki innych środowych spotkań IV ligi:
Orzeł Nieborów ? Zjednoczeni Stryków 2:1 (2:0)
KS Paradyż ? Mazovia Rawa Mazowiecka 3:1 (2:0)
LKS Mierzyn ? Astoria Szczerców 0:2 (0:2)
Concordia Piotrków ? Włókniarz Moszczenica 2:6 (1:4)
Warta Działoszyn ? ŁKS Łódź 1:5 (1:2)
Boruta Zgierz ? Zawisza Pajęczno 0:1 (0:0)
Pilica Przedbórz ? Start Brzeziny 2:0 (1:0)
Czarni Rząśnia ? Widok Skierniewice 2:1 (1:0)
Więcej informacji
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Dzisiaj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wręczenie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu - spot filmowy "Znam poradnik bezpieczeństw
Dzisiaj, 12:51:12
W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wręczono nagrody uczniom Szkoły Podstawowej w Krokocicach za zajęcie 2. miejsca w ogólnopolskim konkursie na spot filmowy. Młodzi autorzy wykazali się dużą kreatywnością i wiedzą z bezpieczeństwa pożarowego, przygotowując pracę, która została wysoko oceniona na szczeblu ogólnopolskim.
Oszust metodą na wnuczka zatrzymany przez policjantów
Dzisiaj, 11:58:14
Sieradzcy kryminalni zatrzymali 21-latka z Łodzi, który uczestniczył w oszustwie metodą "na wnuczka". Policjanci ustalili, że mężczyzna w całym procederze, pełnił funkcję tzw. odbieraka. Został zatrzymany krótko po tym, jak odebrał pieniądze od oszukanej seniorki. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego 3 miesięczny tymczasowy areszt.

Komentarze