Sukces kickboxerów
Trzech zawodników z klubu sportowego ZIĘTEK Team Brzeziny zostało powołanych kadry narodowej na Mistrzostwa Europy, które odbyły się w Krynicy-Zdrój.
W zawodach bardzo dobrze spisał się Robert Niedźwiedzki (-54 kg), który wrócił z Mistrzostw z brązowym medalem. W ostatniej walce musiał uznać wyższość doświadczonego zawodnika z Rosji Keznika
Oorzhak. Z brązem wrócił także Oskar Skupień (-74 kg), którego pokonał Gleb Popov z Rosji. Najmłodszy z nich Aleksander Stawirej (kat.wag. +81 kg) w pięknym stylu pokonał Turka Kemala Samet Saldera zdobywając tym samym złoty medal i tytuł Mistrza Europy w Kickboxingu full contact juniorów młodszych. Aleksander Stawirej mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele znaczących sukcesów i z roku na rok widać jak zawodnik się rozwija. Na Mistrzostwach Europy w finale z Turkiem już w pierwszej rundzie wykazywał znaczną przewagę. Jego walce przyglądał się m.in. wielokrotny medalista Mistrzostw Polski - Paweł Kołodziej, który widzi w nim talent i charyzmę otwierającą mu drzwi do rywalizacji na najwyższym światowym poziomie.
Więcej informacji
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Dzisiaj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wręczenie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu - spot filmowy "Znam poradnik bezpieczeństw
Dzisiaj, 12:51:12
W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wręczono nagrody uczniom Szkoły Podstawowej w Krokocicach za zajęcie 2. miejsca w ogólnopolskim konkursie na spot filmowy. Młodzi autorzy wykazali się dużą kreatywnością i wiedzą z bezpieczeństwa pożarowego, przygotowując pracę, która została wysoko oceniona na szczeblu ogólnopolskim.
Oszust metodą na wnuczka zatrzymany przez policjantów
Dzisiaj, 11:58:14
Sieradzcy kryminalni zatrzymali 21-latka z Łodzi, który uczestniczył w oszustwie metodą "na wnuczka". Policjanci ustalili, że mężczyzna w całym procederze, pełnił funkcję tzw. odbieraka. Został zatrzymany krótko po tym, jak odebrał pieniądze od oszukanej seniorki. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego 3 miesięczny tymczasowy areszt.

Komentarze
Brawo Olek!!!
Oby tak dalej :)