Sieradzkie siatkarki na najwyzszym stopniu podium
Siatkarki MULKS "Żeromski" wygrały turniej, który odbył się w Szczercowie.
W sobotę siatkarki MULKS "Żeromski" wzięły udział w Turnieju Piłki Siatkowej kadetek. Sieradzanki pewnie wygrały zawody pokonując zespoły Skry Bełchatów, Czarnych Szczerców i Omegi Kleszczów po 2:0.
MULKS "Żeromski" reprezentowały: Magdalena Ślipek, Karolina Nowak, Kamila Dembska, Marta Janiak, Weronika Cichomska, Michalina Gozdecka i Anna Bielas.
Trener: Rafał Wojciechowski
Więcej informacji
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Dzisiaj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wręczenie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu - spot filmowy "Znam poradnik bezpieczeństw
Dzisiaj, 12:51:12
W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wręczono nagrody uczniom Szkoły Podstawowej w Krokocicach za zajęcie 2. miejsca w ogólnopolskim konkursie na spot filmowy. Młodzi autorzy wykazali się dużą kreatywnością i wiedzą z bezpieczeństwa pożarowego, przygotowując pracę, która została wysoko oceniona na szczeblu ogólnopolskim.
Oszust metodą na wnuczka zatrzymany przez policjantów
Dzisiaj, 11:58:14
Sieradzcy kryminalni zatrzymali 21-latka z Łodzi, który uczestniczył w oszustwie metodą "na wnuczka". Policjanci ustalili, że mężczyzna w całym procederze, pełnił funkcję tzw. odbieraka. Został zatrzymany krótko po tym, jak odebrał pieniądze od oszukanej seniorki. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego 3 miesięczny tymczasowy areszt.

Komentarze
W tej sieradzkiej mizeri gier zespołowych dziewcząt to wydarzenia dla których warto wejść w internet. Gratulacje dziewczyny.