Dwie wygrane Kozłowskiego
Dwa starty i dwa z zwycięstwa. Artur Kozłowski w sobotę wygrał w Oleśnicy, w niedzielę w Kleszczowie.
Artur Kozłowski udowadnia, że jest w znakomitej formie. W sobotę wystartował w 29. edycji Memoriału Bogusława Psujka w Oleśnicy na dystansie 6 km. Na mecie wyprzedził kenijczyków Martina Mukule i Joshuę Munywoki. Dzień później Artur pobiegł w Kleszczowie. Impreza "Kleszczów na piątkę" ściągnęła na start prawie 250 zawodników. W biegu głównym na dystansie 5 km, Kozłowski znów okazał się najlepszy. Kolejne miejsca na podium zajęli Tomasz Szymkowiak i Tomasz Osmulski.
Więcej informacji
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Dzisiaj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wręczenie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu - spot filmowy "Znam poradnik bezpieczeństw
Dzisiaj, 12:51:12
W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wręczono nagrody uczniom Szkoły Podstawowej w Krokocicach za zajęcie 2. miejsca w ogólnopolskim konkursie na spot filmowy. Młodzi autorzy wykazali się dużą kreatywnością i wiedzą z bezpieczeństwa pożarowego, przygotowując pracę, która została wysoko oceniona na szczeblu ogólnopolskim.
Oszust metodą na wnuczka zatrzymany przez policjantów
Dzisiaj, 11:58:14
Sieradzcy kryminalni zatrzymali 21-latka z Łodzi, który uczestniczył w oszustwie metodą "na wnuczka". Policjanci ustalili, że mężczyzna w całym procederze, pełnił funkcję tzw. odbieraka. Został zatrzymany krótko po tym, jak odebrał pieniądze od oszukanej seniorki. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego 3 miesięczny tymczasowy areszt.
