07.09.2013 22:05:38 (Aktualizacja: 07.09.2013 22:05:38)
Sieradz

Kolejne zwycięstwo Warty

Kibice z Sieradza mają w tym sezonie powody do zadowolenia. Warta wygrała już piąty mecz w tej rundzie i z dorobkiem 17. punktów zajmuje drugie miejsce w lidze, ustępując Lechii Tomaszów tylko liczbą strzelonych goli.

(fot. nasze.fm)

Mecz z Zawiszą Rzgów nie należał może do najpiękniejszych, ani do najlepszych w wykonaniu Warty. Najważniejszy był jednak wynik, a ten ustalił w 16. minucie Marcin Kobierski, który zapewnił swojej drużynie zwycięstwo 1:0 i kolejne - jakże cenne - punkty. Trzeba w tym miejscu nadmienić, że kapitan Warty jest aktualnym liderem klasyfikacji najlepszych strzelców III ligi z 6. golami na koncie. Co ciekawe, tą wygraną zespół Bogdana Jóźwiaka przełamał kompleks Zawiszy. Do tej pory w rozgrywkach III ligi Warta nie wygrała żadnego pojedynku z ekipą ze Rzgowa, co więcej, nie strzeliła w tych konfrontacjach ani jednej bramki.

Komentarze

prezes
09.09.2013 15:30:39
0 szali??????????? a ty byłeś na meczu napinaczu?
prezes
09.09.2013 15:30:04
Twierdza Sieradz ponownie nie zdobyta !!!
Karol
09.09.2013 10:03:53
Tak, rzeczywiście, jest się czym chwalić. Moja "niewiedza" w tym zakresie jest porażająca. Zdobycie „aż” 27 pkt w sezonie, gdy zwycięzca ligi miał ich 74, drugi zespół 68 pkt, a trzeci blisko dwa razy tyle ile Warta, to faktycznie chłopaki mieli osiągnięcia, że ho, ho! Przypomnijmy także, że te „osiągnięcia” dały im spadek do niższej klasy rozgrywek, a prawo do dalszej gry w III lidze nie wywalczyli na boisku tylko dostali w wyniku ustaleń przy stoliku.

Ps. powtarzam, w tym sezonie będzie tak jak zawsze, na wiosnę baty, bo przecież Warta… nie może awansować! Awans byłby klęską dla klubu, totalną klęską finansową. Niestety, ale taki jest nasz sport.
Karol
09.09.2013 10:01:15
Tak, rzeczywiście, jest się czym chwalić. Moja niewiedza w tym zakresie jest porażająca. Zdobycie „aż” 27 pkt w sezonie, gdy zwycięzca ligi miał ich 74, drugi zespół 68 pkt, a trzeci blisko dwa razy tyle ile Warta, to faktycznie chłopaki mieli osiągnięcia, że ho, ho! Przypomnijmy także, że te „osiągnięcia” dały im spadek do niższej klasy rozgrywek a prawo do dalszej gry w III lidze nie wywalczyli na boisku tylko dostali w wyniku ustaleń przy stoliku.

Ps. powtarzam, w tym sezonie będzie tak jak zawsze, na wiosnę baty, bo przecież Warta… nie może awansować! Awans byłby klęską dla klubu, totalną klęską finansową. Niestety, ale taki jest nasz sport.
Damian
09.09.2013 08:42:30
dla Twojej niewiedzy przypomnę Ci, że jesienią Warta zdobyła 10 punktów, a na wiosnę 17. Suma sumarum punktów zdobyli więcej ....
Karol
09.09.2013 07:58:54
Aha, czyli to co wyprawiali tej wiosny to było punktowanie? Sorry, nie wiedziałem, że tak się to nazywa.
e(L)o
08.09.2013 20:42:20
Napinacie się na kibicowanie, a na meczu ze Rzgowem zero kibiców w szalach i ze śpiewem! Same pikniki!
Warciarz
08.09.2013 12:49:12
hehehehe...w tamtym sezonie 23 czerwca byliśmy lepsi pod względem kibicowskim ale nie piłkarskim, w tym sezonie będziemy lepsi piłkarsko i kibicowsko! A i pozdrowienia dla pijaczków którzy za płotem który mieścił się kilka metrów od klatki kozaczyli, taki jest właśnie Wieluń!
Warciarz
08.09.2013 12:46:35
Mecze między Wartą a sacharyniarzami zawsze są ciekawe, chodzi tu o udowodnienie która drużyna jest lepsza. Mam nadzieję że w tym sezonie piłkarze niesieni dopingiem swoich kibiców wygrają z nimi!
bercik
08.09.2013 11:32:07
Jaki mecz derbowy?
Sieradz z Wieluniem dzieli ponad 50 km, nie jesteśmy nawet w jednym powiecie-co to za derby? Może gran derbi :)?
azz...
08.09.2013 11:05:56
Karol głupoty opowiadasz jak byś przeanalizował ostatnie sezony to byś wiedział że jest zupełnie odwrotnie i punktowali wiosną a jesienią była lipa.
Karol
08.09.2013 08:35:21
Nie ma się z czego cieszyć, jesienią zawsze grają w miarę dobrze, lanie to oni zbierają dopiero na wiosnę i wiosną 2014 roku też tak będzie.
kowal
08.09.2013 05:56:36
wy tylko umicie plakac a sami nic nie umicie zrobic dla klubu tylko przekreslac brak prawdziwych kibicow bo ich jest tylko 1 procent
kibic
08.09.2013 03:29:53
Może gra nie była jakaś rewelacyjna ale Rzgów pomimo większego posiadania piłki też nic nie mógł zrobić. Praktycznie wszystkie akcje były rozbijane do 30 metra od bramki Warty.
Warta ma dobrą obronę, skutecznego napastnika i przede wszystkim dobrego bramkarza natomiast brakuje środkowych pomocników. Łochowski z młodym Kobierskim niestety ale nadają się co najwyżej do Chojnego. Na poziom III ligi potrzebny jest ktoś kto potrafi dograć piłkę na skrzydło albo do napastnika a ci pomocnicy niestety tego nie potrafią.
Cieszy to że chłopaki zostawiają serducho na boisku i braki umiejętności piłkarskich nadrabiają walką. W tej lidzę to się najbardziej liczy.
Jeśli będzie tak dalej to o utrzymanie się w nowej III lidze powinnyśmy być spokojni.
PZDR
kozak
07.09.2013 22:24:12
Spokojnie...Wieluń ich sprowadzi na ziemię - będzie lanie!
e(L)o
07.09.2013 21:53:05
Taka gra to dramat! Ten kto był to widział, że nawet dwóch,trzech podań nie potrafili zrobić!
Dwa strzały na bramkę: fartowny gol bo piłka zeszła Kobierskiemu i cudem wtoczyła sie do bramki, a drugi... (niby)strzał na uwolnienie z polowy boiska.
Goście byli lepsi pod każdym względem. Liczy sie wynik, ale dramat coś takiego oglądać!!!
SFh
07.09.2013 21:33:11
Mecz derbowy z wksem bedzie sprawdzianem dla nas. Od tego wyniku bedzie mozna odpowiedziec sobie na pytanie czy to jest prawdziwa druzyna..

Więcej informacji

region
SPORT

Olimpiada Wędkarska Młodzieży na zbiorniku Kolasa

Dzisiaj, 10:48:42

W sobotę, 20 czerwca, rozegrana została pierwsza z czterech Olimpiad Wędkarskich Młodzieży Koła Polskiego Związku Wędkarskiego Boleń Sieradz. Zawody odbyły się na zbiorniku Kolasa w Rudzie. Do rywalizacji przystąpiło 8 młodych wędkarzy, którzy rywalizowali w kilku konkurencjach.

0
Sieradz
KULTURA

Dzień Seniora w Sieradzu

Dzisiaj, 11:08:47

Senioriada, warsztaty, kino, muzyka na Rynku i wspólna zabawa taneczna - tak wyglądał Dzień Seniora w Sieradzu. Wydarzenie było okazją do aktywnego spędzenia czasu, integracji oraz udziału w propozycjach przygotowanych specjalnie z myślą o seniorach

0
Sieradz

Akt oskarżenia wobec młodocianych rozbójników

Dzisiaj, 09:59:24

Wobec dwóch młodocianych sprawców rozboju w dniu 27 lutego 2026 roku na terenie gminy Błaszki, uszkodzenie ciała pokrzywdzonego mężczyzny i wyrządzenie szkody na kwotę 1.630zł został skierowany akt oskarżenia.

0
Nasze Radio 104,7 FM
Co teraz?
On Air
11:12
Calma (Remix)
Pedro Capo/Farruko
Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie!
Co teraz?
On Air
11:11
Jest taka chwila
Blackout/Mira Kubasińska
Nowy odcinek
Giełda Ogłoszeń Drobnych
z dnia 19.06.2026
Giełda Ogłoszeń Drobnych - 19.06.2026
Posłuchaj i zobacz transkrypcję → Wszystkie odcinki
00:00 00:00
22.06.2026 Joanna Lisiecka z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Sieradzu
18.06.2026 Młodzież z Jagiellończyka na Erasmus+ w Finlandii
18.06.2026 Konkurs na komiks - odwaga w kadrach. Rozmowa z Tomaszem Polkowski, dyrektorem MHM Zduńska Wola
17.06.2026 Zdrowo, sportowo, orlikowo - Aktywny Orlik 2026
17.06.2026 Gotuj z Dominikiem - odc.155

Co, gdzie, kiedy

23.06.2026
Wykład dr. Marka Urbańskiego "Młoty węgierskie z Niechmirowa"
Muzeum Okręgowe w Sieradzu
27.06.2026
Koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk"
Rynek w Sieradzu
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
IV Bieg Śladami Powstańców 1863 r.
Stadion Gminny w Sędziejowicach
28.06.2026
I Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wróblew
Gminny Ośrodek Kultury we Wróblewie
Wystawa modeli z klocków kontrukcyjnych
Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli, ul. Dąbrowskiego 4
Więcej...








Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1
Dawid Podsiadło
sezon
2
Męskie Granie Orkiestra, Igor Herbut, Zalia, Vito Bambino
Nareszcie
3
Tame Impala, JENNIE
Dracula (JENNIE Remix)
Nasze Radio 104,7 FM
🎵 Ładowanie...