Kolejne zwycięstwo Warty
Kibice z Sieradza mają w tym sezonie powody do zadowolenia. Warta wygrała już piąty mecz w tej rundzie i z dorobkiem 17. punktów zajmuje drugie miejsce w lidze, ustępując Lechii Tomaszów tylko liczbą strzelonych goli.
Mecz z Zawiszą Rzgów nie należał może do najpiękniejszych, ani do najlepszych w wykonaniu Warty. Najważniejszy był jednak wynik, a ten ustalił w 16. minucie Marcin Kobierski, który zapewnił swojej drużynie zwycięstwo 1:0 i kolejne - jakże cenne - punkty. Trzeba w tym miejscu nadmienić, że kapitan Warty jest aktualnym liderem klasyfikacji najlepszych strzelców III ligi z 6. golami na koncie. Co ciekawe, tą wygraną zespół Bogdana Jóźwiaka przełamał kompleks Zawiszy. Do tej pory w rozgrywkach III ligi Warta nie wygrała żadnego pojedynku z ekipą ze Rzgowa, co więcej, nie strzeliła w tych konfrontacjach ani jednej bramki.
Więcej informacji
Olimpiada Wędkarska Młodzieży na zbiorniku Kolasa
Dzisiaj, 10:48:42
W sobotę, 20 czerwca, rozegrana została pierwsza z czterech Olimpiad Wędkarskich Młodzieży Koła Polskiego Związku Wędkarskiego Boleń Sieradz. Zawody odbyły się na zbiorniku Kolasa w Rudzie. Do rywalizacji przystąpiło 8 młodych wędkarzy, którzy rywalizowali w kilku konkurencjach.
Dzień Seniora w Sieradzu
Dzisiaj, 11:08:47
Senioriada, warsztaty, kino, muzyka na Rynku i wspólna zabawa taneczna - tak wyglądał Dzień Seniora w Sieradzu. Wydarzenie było okazją do aktywnego spędzenia czasu, integracji oraz udziału w propozycjach przygotowanych specjalnie z myślą o seniorach
Akt oskarżenia wobec młodocianych rozbójników
Dzisiaj, 09:59:24
Wobec dwóch młodocianych sprawców rozboju w dniu 27 lutego 2026 roku na terenie gminy Błaszki, uszkodzenie ciała pokrzywdzonego mężczyzny i wyrządzenie szkody na kwotę 1.630zł został skierowany akt oskarżenia.
Komentarze
Ps. powtarzam, w tym sezonie będzie tak jak zawsze, na wiosnę baty, bo przecież Warta… nie może awansować! Awans byłby klęską dla klubu, totalną klęską finansową. Niestety, ale taki jest nasz sport.
Ps. powtarzam, w tym sezonie będzie tak jak zawsze, na wiosnę baty, bo przecież Warta… nie może awansować! Awans byłby klęską dla klubu, totalną klęską finansową. Niestety, ale taki jest nasz sport.
Sieradz z Wieluniem dzieli ponad 50 km, nie jesteśmy nawet w jednym powiecie-co to za derby? Może gran derbi :)?
Warta ma dobrą obronę, skutecznego napastnika i przede wszystkim dobrego bramkarza natomiast brakuje środkowych pomocników. Łochowski z młodym Kobierskim niestety ale nadają się co najwyżej do Chojnego. Na poziom III ligi potrzebny jest ktoś kto potrafi dograć piłkę na skrzydło albo do napastnika a ci pomocnicy niestety tego nie potrafią.
Cieszy to że chłopaki zostawiają serducho na boisku i braki umiejętności piłkarskich nadrabiają walką. W tej lidzę to się najbardziej liczy.
Jeśli będzie tak dalej to o utrzymanie się w nowej III lidze powinnyśmy być spokojni.
PZDR
Dwa strzały na bramkę: fartowny gol bo piłka zeszła Kobierskiemu i cudem wtoczyła sie do bramki, a drugi... (niby)strzał na uwolnienie z polowy boiska.
Goście byli lepsi pod każdym względem. Liczy sie wynik, ale dramat coś takiego oglądać!!!