MOSiR świętuje. 40 świeczek na torcie
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli obchodzi w tym roku jubileusz 40-lecia. Obchody zaplanowano na najbliższą sobotę.
W programie imprezy m.in. przewidziano szereg atrakcji sportowych.
- O godzinie 15 cykl zawodów sportowych - 7 dyscyplin - piłka nożna plażowa chłopcy, tenis ziemny, sporty walki, strzelectwo, trójbój siłowy, streetball i pływanie. Każdy znajdzie coś dla siebie, każdy będzie mógł to oglądać i uczestniczyć w zmaganiach, bo są to oczywiście zawody otwarte.
Mówi prezes MOSiR-u Andrzej Dutkiewicz i dodaje, że będą też pokazy i koncerty.
- Będą pokazy karate i zumby. O godzinie 19 zaczynamy część typowo artystyczną, czyli zespół Offensywa jako support czyli rozgrzewacz. O 20 główna gwiazda - zespół Raggafaya.
Podczas obchodów odznaczeni zostaną też byli prezesi i dyrektorzy, którzy na przestrzeni 40 lat zarządzali zduńskowolskim MOSiR-em. Z prezesem MOSiR-u rozmawiał Wiktor Sochacki:
%relacja01%
Więcej informacji
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Dzisiaj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wręczenie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu - spot filmowy "Znam poradnik bezpieczeństw
Dzisiaj, 12:51:12
W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wręczono nagrody uczniom Szkoły Podstawowej w Krokocicach za zajęcie 2. miejsca w ogólnopolskim konkursie na spot filmowy. Młodzi autorzy wykazali się dużą kreatywnością i wiedzą z bezpieczeństwa pożarowego, przygotowując pracę, która została wysoko oceniona na szczeblu ogólnopolskim.
Oszust metodą na wnuczka zatrzymany przez policjantów
Dzisiaj, 11:58:14
Sieradzcy kryminalni zatrzymali 21-latka z Łodzi, który uczestniczył w oszustwie metodą "na wnuczka". Policjanci ustalili, że mężczyzna w całym procederze, pełnił funkcję tzw. odbieraka. Został zatrzymany krótko po tym, jak odebrał pieniądze od oszukanej seniorki. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego 3 miesięczny tymczasowy areszt.

Komentarze
byłam tam .. widziałam
Nie wyglądało to na turniej było na zasadzie macie piłkę i grajcie brak Lini bocznych , opieki medycznej dla dzieciaków tez nie widziałam , nie sadziłam ze sędziowie w takich rozgrywkach gwizdają na nasza strone myslałam ze sa bardziej wszechstronni ale nieważne wazny jest wynik BRAWO CHŁOPAKI dobrze ze wygrywacie
Turniej przy takiej uroczystości jubileuszowej miejskiej spółki - to żenada.
Chłopcy z rocznika 2003 rozgrywali swój turniej bez oznaczonych bocznych linii, prowadzenie turnieju było strasznie niezorganizowane.
Młodzi piłkarze otrzymali do picia soki litrowe niepodzielne (- można było kubeczki,
osoba , która ogłaszała scenariusz turnieju była osobą z przypadku, brak koszy na śmieci.
Organizator MOSiR - nie postarał się żeby wszystkie drużyny turnieju poczuły się wygrane( medale i puchary tyko dla trzech pierwszych miejsc)- brak nagród dla najlepszego zawodnika,strzelca,trenera.
Przypominam wspomnieniami czytelnikom turniej z lipca w Karsznicach - to była organizacja - pełna podziwu.
Pozdrawiam i no niestety szkoda, że się ten turniej jak dla mnie nie udał .
Pozdrawiam.