Piknik przyciągnął tłumy
Stadion sieradzkiego MOSiR-u tętnił dziś życiem. Stowarzyszenie Warta Sieradz jr zorganizowało tam rodzinny piknik piłkarski połączony z Turniejem Rocznika 1999 o Puchar Prezydenta Sieradza.
Ideą pikniku była integracja grup dziecięcych i młodzieżowych trenujących w stowarzyszeniu, zarówno z rówieśnikami ze Zduńskiej Woli, jak i z rodzicami. Na zaproszenie organizatorów w Sieradzu pojawili się młodzi piłkarze Pogoni, którzy rozegrali z kolegami z Warty szereg spotkań towarzyskich. Na boisku pojawili się także rodzice, którzy walczyli w dwóch meczach pokazowych przeciwko zawodnikom Warty jr. W formułę pikniku znakomicie wpisał się finał turnieju rocznika 1999, w którym zagrały zespoły...Warty i Pogoni. Lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 4:0, ale trzeba zaznaczyć, że zduńskowolanie grali młodszym rocznikiem.
TURNIEJ ROCZNIKA 1999
1. Warta Sieradz I
2. Pogoń Zduńska Wola I
3. Concordia II
4. Warta Sieradz II
5. Warta Junior
6. MULKS Łask
7. Pogoń II
8. Concordia I
Najwięcej bramek: Adam Kałuziński, Paweł Ubycha, Jakub Szulc (wszyscy Warta I)
Najlepszy bramkarz: Patryk Piątkowski (Pogoń)
Więcej informacji
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Dzisiaj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wręczenie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu - spot filmowy "Znam poradnik bezpieczeństw
Dzisiaj, 12:51:12
W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wręczono nagrody uczniom Szkoły Podstawowej w Krokocicach za zajęcie 2. miejsca w ogólnopolskim konkursie na spot filmowy. Młodzi autorzy wykazali się dużą kreatywnością i wiedzą z bezpieczeństwa pożarowego, przygotowując pracę, która została wysoko oceniona na szczeblu ogólnopolskim.
Oszust metodą na wnuczka zatrzymany przez policjantów
Dzisiaj, 11:58:14
Sieradzcy kryminalni zatrzymali 21-latka z Łodzi, który uczestniczył w oszustwie metodą "na wnuczka". Policjanci ustalili, że mężczyzna w całym procederze, pełnił funkcję tzw. odbieraka. Został zatrzymany krótko po tym, jak odebrał pieniądze od oszukanej seniorki. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego 3 miesięczny tymczasowy areszt.
