Grali piłkarze
Po kolejnym piłkarskim weekendzie cieszą się kibice sieradzkiej Warty. Ich ulubieńcy wygrali kolejny mecz i w tabeli 3. ligi są już na 4. miejscu. W 4. lidze pierwsza wygraną zanotowała Jutrzenka Warta.
Takiego otwarcia sezonu piłkarze Warty nie mieli dawno. Po czterech meczach mają na koncie dwa zwycięstwa i dwa remisy. Sobotnia wygrana jest tym cenniejsza, że została odniesiona na wyjeździe, w Grodzisku Mazowieckim. -W poprzednim sezonie drużyna z Grodziska czekała na nas na swojej połowie i wychodziła z groźnymi kontrami, tak nas załatwili - mówił po spotkaniu Marcin Kobierski. - Pamiętaliśmy o tym i nie daliśmy się zaskoczyć, my też się cofnęliśmy i wyprowadzaliśmy kontry - opisuje boiskowe wydarzenia z Grodziska kapitan Warty. Napastnik biało-zielonych zdobył przeciwko Pogoni dwie bramki, a przy jednej asystował. Jednym trafieniem popisal się Michał Bogdan. Warto wspomnieć, że sieradzanie zagrali w sobotę bez kontuzjowanego Kamila Adamka, którego w bramce udanie zastąpił Dawid Jadczak.
W czwartej lidze pierwszy mecz w tym sezonie wygrała Jutrzenka, Pogoń sprawdziła formę AP ŁKS, a Ner dopisał na swoje konto 1 punkt.
Jutrzenka Warta - Start Brzeziny 4:1
AP ŁKS - Pogoń Zduńska Wola 4:0
Orzeł Nieborów - Ner Poddębice 1:1
4. kolejkę spotkań rozegrali piłkarze sieradzkiej klasy okręgowej.
LGKS Charłupia Mała - LZS Brąszewice 1:6
Orkan Buczek - Start Łubnice 5:1
Gal Gaz Galewice - Piast Błaszki 2:0
LKS Kobierzycko - Wieruszów 1:2
GLKS Strzelce Wielkie - Widavia Widawa 2:6
MLKS Konopnica - Warta Osjaków 4:1
Unia Sulmierzyce - LZS Wydrzyn 2:1
LKS Paprotnia - LUKS Bałucz 1:1
Więcej informacji
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Dzisiaj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wręczenie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu - spot filmowy "Znam poradnik bezpieczeństw
Dzisiaj, 12:51:12
W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wręczono nagrody uczniom Szkoły Podstawowej w Krokocicach za zajęcie 2. miejsca w ogólnopolskim konkursie na spot filmowy. Młodzi autorzy wykazali się dużą kreatywnością i wiedzą z bezpieczeństwa pożarowego, przygotowując pracę, która została wysoko oceniona na szczeblu ogólnopolskim.
Oszust metodą na wnuczka zatrzymany przez policjantów
Dzisiaj, 11:58:14
Sieradzcy kryminalni zatrzymali 21-latka z Łodzi, który uczestniczył w oszustwie metodą "na wnuczka". Policjanci ustalili, że mężczyzna w całym procederze, pełnił funkcję tzw. odbieraka. Został zatrzymany krótko po tym, jak odebrał pieniądze od oszukanej seniorki. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego 3 miesięczny tymczasowy areszt.

Komentarze
Sieradzaki przychodźcie na mecze i wspierajmy nasz klub. Pozdro dla wszystkich fanów sieradzkiej Warty:).