Piłkarski piknik w Sieradzu
Stowarzyszenie Warta Sieradz jr zaprasza w najbliższą niedzielę na Piłkarski Piknik Rodzinny połączony z Turniejem rocznika 1999 o Puchar Prezydenta Sieradza.
Podczas pikniku zaplanowano rozegranie wielu meczów sparingowych miedzy młodymi piłkarzami trenującymi w Warcie Sieradz jr, a grupami skupionymi w Pogoni Zduńska Wola. Uczestnicy pikniku i turnieju będą mogli skorzystać także z innych atrakcji przygotowanych przez rodziców zaangażowanych w działalność stowarzyszenia. Będzie można wesprzeć działalność Warty Sieradz jr oraz dowiedzieć się więcej na temat prowadzonej działalności. Szczególnie mile widziane będą dzieci i rodzice zainteresowani udziałem w treningach prowadzonych w Klubie Warta Sieradz jr, począwszy od rocznika 2007.
Szczególnie ciekawie zapowiadają się mecze starszych zawodników z drużynami złożonymi z rodziców zawodników stowarzyszenia (początek meczów Rodzice kontra Młodzi Piłkarze ok. 13.00). Impreza odbędzie się na Stadionie MOSiR w Sieradzu między 12.00, a 17.00. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Dzisiaj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Wręczenie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu - spot filmowy "Znam poradnik bezpieczeństw
Dzisiaj, 12:51:12
W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wręczono nagrody uczniom Szkoły Podstawowej w Krokocicach za zajęcie 2. miejsca w ogólnopolskim konkursie na spot filmowy. Młodzi autorzy wykazali się dużą kreatywnością i wiedzą z bezpieczeństwa pożarowego, przygotowując pracę, która została wysoko oceniona na szczeblu ogólnopolskim.
Oszust metodą na wnuczka zatrzymany przez policjantów
Dzisiaj, 11:58:14
Sieradzcy kryminalni zatrzymali 21-latka z Łodzi, który uczestniczył w oszustwie metodą "na wnuczka". Policjanci ustalili, że mężczyzna w całym procederze, pełnił funkcję tzw. odbieraka. Został zatrzymany krótko po tym, jak odebrał pieniądze od oszukanej seniorki. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego 3 miesięczny tymczasowy areszt.
