Agata w Moskwie
Na lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Moskwie będziemy mieć swój regionalny akcent. Z kolejną grupą reprezentantów Polski do stolicy Rosji wyleciała także Agata Bednarek.
To kolejna wielka impreza z udziałem biegaczki ze Smaszkowa k/Błaszek. Przed rokiem wychowanka MULKS Sieradz weszła w skład reprezentacji olimpijskiej na igrzyska w Londynie. W tym roku reprezentowała też Polskę na uniwersjadzie w Kazaniu. Agata startująca obecnie w barwach AZS Łódź jest czterokrotną mistrzynią Polski w biegu na 400m na otwartym stadionie. W tym roku mistrzostwa ukończyła na 4. miejscu. W Moskwie będzie teoretycznie rezerwową w sztafecie 4x400m, ale niewykluczone, że zobaczymy ją na bieżni. Biegi sztafetowe rozgrywane są tradycyjnie pod koniec mistrzostw. Eliminacje odbędą się w piątek, finał z ew. udziałem Polek w sobotę.
Na zdjęciu: reprezentacyjna sztafeta 4x400m tuż przed wylotem do Moskwy (druga z prawej - Agata Bednarek). Za udostępnienie zdjęcia z portalu pzla.pl dziękujemy autorowi Maćkowi Jałoszyńskiemu.
Więcej informacji
Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku
Dzisiaj, 15:12:04
Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Dzisiaj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Komplet radnych na tak
Dzisiaj, 14:15:37
W Sieradzu odbyła się dziś absolutoryjna sesja Rady Gminy Sieradz. W głosowaniach nad najważniejszymi podczas tego posiedzenia uchwałami jednomyślność radnych.

Komentarze
Sądzę,że jesteś wielkim ślamazarą i nieudacznikiem skoro wydajesz taką opinię. Ja ze swej strony życzę jej powodzenia.