Streetball reprezentacyjny
W Sieradzu rozegrano turniej koszykówki ulicznej pod patronatem Sebastiana Kowalczyka, reprezentanta Polski do lat 20. Sieradzanin nie był jednak jedynym reprezentantem kraju uczestniczącym w niedzielnych zawodach.
Sebastian Kowalczyk zaprosił do gry swoich kolegów z Trójki Sieradz: Michała Michalaka i Michała Janasa. Ten pierwszy jest podporą reprezentacji U-20, a niedawno dostał powołanie do kadry seniorów. Nie pojechał jednak na zgrupowanie do Włoch, stąd jego obecność w Sieradzu. Michał Janas ma z kolei za sobą występy w pierwszej lidze. Cała trójka pod wdzięczną nazwą Murzyni wygrała rywalizację w kategorii open, choć nie wszystkie zwycięstwa przyszły jej łatwo. W kategorii gimnazjalnej chłopców wystąpiły tylko dwa zespoły, a w zwycięskich Jordanach wystąpił młodszy z braci Kowalczyków, Marcin. Brat reprezentanta Polski wygrał także konkurs rzutów za 2 pkt.
OPEN
1. Murzyni, 2. Play Basket, 3. Streetball24.pl
GIMNAZJA DZIEWCZĘTA
1. Orlik II Ujazd, 2. Elita z Orlika Pabianice, 3. Basketmanki Pabianice
GIMNAZJA CHŁOPCY
1. Jordany, 2. Brunox
KONKURS RZUTÓW OSOBISTYCH
1. Martyna Cybert (Basketmanki)
1. Mateusz Skałecki (Brunox)
KONKURS RZUTÓW ZA 2
1. Ewa Pietrzak (Trójka Sieradz)
1. Marcin Kowalczyk (Jordany)
Więcej informacji
Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku
Dzisiaj, 15:12:04
Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Dzisiaj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Komplet radnych na tak
Dzisiaj, 14:15:37
W Sieradzu odbyła się dziś absolutoryjna sesja Rady Gminy Sieradz. W głosowaniach nad najważniejszymi podczas tego posiedzenia uchwałami jednomyślność radnych.

Komentarze
Brawa dla organizatorów!!!
Wysoki poziom rozgrywek. Widać, nie tylko nożna się liczy....
A tak na przyszłość, to przydałaby się jakaś muza i kibelki ;)
Tak trzymać Panowie!!!