Bez pieniędzy, bez licencji
Sieradzka Warta bez licencji na grę w III lidze, wszystkiemu winne zaległości wobec Urzędu Skarbowego. Klub ma jeszcze kilka dni na odwołanie się od decyzji ŁZPN, ale w kasie potrzeba od zaraz 40 tys. zł.
Przypomnijmy, sezon 2012/2013 Warta zakończyła na miejscu spadkowym, ale w obliczu kłopotów innych klubów przed sieradzkim klubem znów otworzyła się szansa na uniknięcie degradacji. Teraz Warta sama ma kłopot. Jeśli szybko nie ureguluje zaległości, nie zagra w III lidze. Kłopotliwe może się też okazać zebranie kadry na grę w IV lidze. Na treningach pojawia się kilkunastu piłkarzy, to na razie za mało, by myśleć o solidnej kadrze na następny sezon. O sytuacji w klubie z prezesem Warty Piotrem Haraszkiewiczem rozmawia Michał Sieczkowski:
%relacja01%
Więcej informacji
Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku
Dzisiaj, 15:12:04
Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Dzisiaj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Komplet radnych na tak
Dzisiaj, 14:15:37
W Sieradzu odbyła się dziś absolutoryjna sesja Rady Gminy Sieradz. W głosowaniach nad najważniejszymi podczas tego posiedzenia uchwałami jednomyślność radnych.

Komentarze
Ja wierze ze wreszcie nadszedł czas na zmiany w naszym klubie.
Nieech sie wezma do roboty , zaczną wygrywać , każdy ich poprze..
Należy się zająć ich szkoleniem(naszych dzieci i zachęcaniem do gry) a nie rozdawaniem kasy a potem wypinaniem piersi do odznaczeń i pochwał za niby sukcesy za niby sport miejscowy !!!To też jest dbanie o rozwój naszej młodzież !!!
Pamiętajcie tylko trzeba trochę chęci i zainteresowania tym klubem i nie skreślajcie ich od razu dajcie szanse
rachunkiem bankowym
WALCZAKA TRZEBA NATYCHMIAST WYRZUCIĆ ZA HER , PATRZ ZA
ZMARNOWANE PIENIĄDZE
apel do ludzi myślących pozytywnie: przeczytajcie i wyciagniejcie wnioski. Może jeszcze jest szansa