Warta już trenuje
Piłkarze Warty Sieradz rozpoczęli w tym tygodniu przygotowania do nowego sezonu. Biało - zieloni prawdopodobnie znów zagrają w III lidze.
Na pierwszych zajęciach stawiło się kilkunastu zawodników, w tym Kamil Adamek i Mariusz Woźniak z LKS Kwiatkowice. W przyszłym tygodniu na treningach w Sieradzu ma się również pojawić Przemysław Sosnowski, który również grał ostatnio w Kwiatkowicach. Przypomnijmy, popularne Kwiatki mimo awansu do III ligi, zmuszone były zrezygnować z gry w tej klasie rozgrywkowej, za względu na brak środków finansowych. Trener Antonii Dąbrowski, który wywalczył z drużyną LKS-u awans, będzie od nowego sezonu pracował z Jutrzenką Warta. Jeśli chodzi o Wartę Sieradz, trener Bogdan Jóźwiak ma nadzieję, że już w tym tygodniu wyjaśni się ostatecznie, w której lidze będzie grał jego zespół. - Wiem, że licencji na grę w III lidze nie otrzymały kluby z Kwiatkowic i Targówka, więc zgodnie z przepisami wolne miejsce powinno się należeć spadkowiczom, w tym wypadku Warcie - mówi trener i dodaje, że niecierpliwie czeka na ostateczną decyzję Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej o kształcie i składzie III ligi w nowym sezonie. Ciekawie zapowiada się pierwszy sparing Warty, w sobotę przeciwnikiem sieradzan ma być ŁKS. Ostateczny termin pojedynku powinniśmy poznać wkrótce.
Więcej informacji
Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku
Dzisiaj, 15:12:04
Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Dzisiaj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Komplet radnych na tak
Dzisiaj, 14:15:37
W Sieradzu odbyła się dziś absolutoryjna sesja Rady Gminy Sieradz. W głosowaniach nad najważniejszymi podczas tego posiedzenia uchwałami jednomyślność radnych.

Komentarze
WALCZAKA ZA BRAK DBANIA O SIERADZKI SPORT