Pod siatką w Ozorkowie
Zespół MULKS Żeromski wziął udział w turnieju piłki siatkowej w Ozorkowie. Dziewczęta pokazały się z dobrej strony, zajmując drugie miejsce.
Pierwszy mecz dziewczęta grały z faworyzowaną drużyną Dziewiątki Łódź. Mecz był bardzo nerwowy i o końcowym wyniku decydowały końcówki setów. Sieradzanki wygrały 25:23 i 25:23. W drugim spotkaniu Żeromski zmierzył się z ŁKS Łódź. Pierwszy set to świetna gra skrzydłowych (Karolina Nowak, Gabriela Majewska). Do tego wysoki blok na środku siatki i set zakończył się wynikiem 25:20. Drugi set dziewczęta kontrolowały i choć w końcówce łodzianki przycisnęły, druga partiazakończyła się zwycięstwem Żeromskiego 25:23.
Mecz finałowy z drużyną z Ozorkowa sieradzanki zaczęły od walki punkt za punkt. Przy stanie 19:19 kilka świetnych zagrywek Gabrieli Majewskiej doprowadziło do wyniku 22:19. To jednak dziewczęta z Ozorkowa wygrały pierwszego seta 25:23 po świetnym bloku z prawej strony. W drugim secie dziewczęta popełniły zbyt wiele błędów i choć próbowały gonić w końcówce, przegrały 21:25.
Końcowa klasyfikacja turnieju:
1.UKS Ozorków
2. MULKS Żeromski
3. ŁKS Łódź
4. Dziewiątka Łódź
Zespół MULKS Żeromski grał w składzie: Majewska Gabriela, Grabińska Gabriela, Krysiak Sylwia, Gozdecka Michalina, Ślipek Marta, Nowak Karolina, Dembska Kamila(libero),Cichomska Weronika,Bąk Monika, Pawicka Maria.
Trener: Wojciechowski Rafał
Więcej informacji
Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku
Dzisiaj, 15:12:04
Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Dzisiaj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Komplet radnych na tak
Dzisiaj, 14:15:37
W Sieradzu odbyła się dziś absolutoryjna sesja Rady Gminy Sieradz. W głosowaniach nad najważniejszymi podczas tego posiedzenia uchwałami jednomyślność radnych.

Komentarze
W Jagiellonie nie trenuje się siaty????