Koszykarze sieradzkiej ''Czwórki'' w turnieju finałowym Energa BasketCup
Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 z Sieradza walczyła w turnieju finałowym Energa BasketCup w Gdańsku. Chłopcy grali tam, jako mistrzowie województwa łódzkiego.
Sieradzanie zajęli w turnieju 10. miejsce. W meczach eliminacyjnych podopieczni Witolda Dobroszka przegrali z reprezentacją Sp nr 11 z Elbląga 23:36, w drugim swoim pojedynku pokonali SP 5 Żary 49:39, a w spotkaniu decydującym o awansie do ósemki ulegli nieznacznie SP nr 43 z Lublina 27:31. W drugim dniu zawodów sieradzanie zagrali mecz o 9. miejsce z drużyną ZSP Wrocław przegrywając 16:59.
Skład SP 4: Piotr Bukowski, Krzysztof Składowski, Jakub Jakubowski, Mateusz Brzostowski, Piotr Pacyna, Bartłomiej Rogalski, Bartosz Nowak, Jarosław Walczak, Hubert Chaładaj, Bartłomiej Kowalski, Marcin Kowalczyk. Trener: Witold Dobroszek
Więcej informacji
Czarna niedziela nad wodą w Jeziorsku
Dzisiaj, 15:12:04
Tragiczny bilans niedzielnych zdarzeń nad zbiornikiem wodnym Jeziorsko. Doszło tam do bardzo poważnych zdarzeń, które pokazują, jak niebezpieczny potrafi być żywioł, jakim jest woda. W miejscowości Brodnia (gm. Pęczniew) z wody wyłowiono ciało mężczyzny. Drugie zdarzenie dotyczyło mężczyzny, który skoczył do wody z tamy.
Groźny wypadek na hulajnodze elektrycznej. Ranne dwie 14-latki
Dzisiaj, 13:43:27
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w Zduńskiej Woli. Dwie nastolatki, jadąc niezgodnie z przepisami na jednej hulajnodze elektrycznej i bez kasków, przewróciły się. Uderzyły głowami o nawierzchnię jezdni. Zostały przetransportowane do szpitala w Łodzi.
Komplet radnych na tak
Dzisiaj, 14:15:37
W Sieradzu odbyła się dziś absolutoryjna sesja Rady Gminy Sieradz. W głosowaniach nad najważniejszymi podczas tego posiedzenia uchwałami jednomyślność radnych.

Komentarze
Gratulacje.
Powodzenia chłopaki!!
Powodzenia chłopaki!!!
Macie wrócic jak Wasi starsi koledzy sprzed kilku lat - ze złotymi medalami!!!