01.05.2019 20:45:07

Trwa gonitwa za Radomskiem

Zakończyła się 26.kolejka IV ligi. Warta Sieradz wygrała z Nerem Poddębice 4:1. Sieradzanie zajmują 2.miejsce w lidze i mają tyle samo punktów, co lider RKS Radomsko.

(fot. nasze.fm (zdjęcie poglądowe))

Warta objęła prowadzenie w 15 minucie, po bramce Przemysława Nawrockiego. Strzelcem kolejnego gola został Mateusz Jaworski. Ner zdołał zdobyć bramkę kontaktową po rzucie karnym, którego wykonawcą był Jakub Owczarek. Pierwsza połowa zakończyła sie wynikiem 2:1 dla Warty. Po przerwie swojego drugiego gola strzelił Nawrocki. Ostatnia bramka padła po samobóju Cypriana Lewandowskiego.

W 25 meczach sieradzanie zgromadzili 60 punktów. Tyle samo ma RKS Radomsko, które jednak rozegrało o jedno spotkanie mniej. W sobotę rozpocznie się 27.kolejka. Warta zagra u siebie z Borutą Zgierz.

Ner Poddębice - Warta Sieradz 1:4 (1:2)
0:1 - Nawrocki (15')
0:2 - Jaworski (21')
1:2 - Owczarek (29')
1:3 - Nawrocki (58')
1:4 - Lewandowski (70'-samobój)

Skład Warty: Kazimierczak- Pawlak, Bartłoszewski, Zasada, Filipiak - Składowski, Płaneta, Chojecki, Jaworski - Nawrocki, Patora

Piast Forever 02.05.2019 22:13:13
Błaszki również kibicują Warcie Sieradz.
Widawa 02.05.2019 14:48:13
Widawa od zawsze za Wartą Sieradz!!! Forza Sieradz!
adi 02.05.2019 11:13:17
do DINO ten zawodnik do syn v-ce prezesa , więc odniego się odczep
czy będzie awans? 02.05.2019 10:57:18
Niestety za dwie kolejki mamy pauze czyli pewnie Radomsko odskoczy nam na 6 punktów, ale patrząc na terminarz mają jeszcze mecz z Kutnem Kwiatkowicami i Buczkiem i z nami na końcu czyli czołówka ligi wiec może ktoś im urwie punkty. A może Pogoń nam pomoże która tez ma mecz u siebie z Radomskiem :)
Do dino 02.05.2019 10:46:15
...bo jest mlodziezowcem?
Dino 02.05.2019 09:41:53
Wszystko fajnie tylko czemu nie jest zmieniany zawodnik z nr 16, który przez 90 minut człapie po boisku i do gry nie wnosi absolutnie nic.
Victoria 02.05.2019 06:51:28
Szadek również za Wartą Sieradz!!!
KOLUMNA 02.05.2019 05:47:17
Kolumna za Poonia
Łask 01.05.2019 23:29:27
Brawo! O awans będzie ciężko bo Radomsko już pauzowało, a my jeszcze nie. Łask zawsze za Wartą Sieradz!
Green)1945(Monsters 01.05.2019 22:17:45
WARTECZKA "K" WARTECZKA "S" WARTECZKA SIERADZ NASZ "KS"!!!

Dziś, 19 kwietnia, w 81. rocznicę wybuchu powstania w getcie żydowskim w Warszawie na ulicach Zduńskiej Woli pojawiły się żonkile. Te kwiaty są symbolem pamięci o bohaterskim zrywie ludności żydowskiej. W "Łączyn nas pamięć - akcja Żonkile" wzięła udział młodzież szkolna wraz z przedstawicielami samorządu i instytucji kultury.

0

Od północy cisza wyborcza

Dzisiaj, 15:58:44

O północy z piątku na sobotę rozpocznie się cisza wyborcza przed drugą turą wyborów samorządowych. Będzie obowiązywała nie tylko tam, gdzie odbywa się głosowanie, ale w całym kraju. Potrwa do zakończenia niedzielnego głosowania. W jej czasie zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie.

0

WYBORY

Prezydent wygrywa apelację

Dzisiaj, 12:30:33 (Aktualizacja: Dzisiaj, 13:59:38)

Przed nami II tura wyborów samorządowych. W Sieradzu na placu boju o prezydenturę pozostali Paweł Osiewała, który ubiega się o reelekcję (SMS) i Michał Pabich (PO). Sądowy spór o sposób prowadzenia kampanii wyborczej w mieście wygrał w pierwszej turze M. Pabich. Od postanowienia sądu apelacje złożył P. Osiewała. I wygrał. Poniżej publikujemy treść oświadczenia, które trafiło właśnie do naszej redakcji.