24.04.2019 20:22:32

Pogoń przegrywa w końcówce

Kolejne niepowodzenie Pogoni Zduńska Wola. W meczu 24.kolejki IV ligi zduńskowolanie przegrali na wyjeździe z Borutą Zgierz 2:3. Gol dający zwycięstwo gospodarzom padł w doliczonym czasie gry.

(fot. nasze.fm (zdjęcie poglądowe))

Pogoń straciła bramkę już w 2 minucie. Na szczęście zduńskowolanie szybko się otrząsnęli i po pierwszej połowie to piłkarze Grzegorza Kalety wygrywali. W 19 minucie trafił Oktawian Maliszewski, a kilka minut przed przerwą prowadzenie dał Radosław Pęciak.

Gwiazdą spotkania został gracz Boruty, Patryk Pietrasiak, który najpierw w 75 minucie zdobył bramkę wyrównującą, a potem w doliczonym czasie gry zapewnił swojej ekipie zwycięstwo.

W następnej kolejce Pogoń pauzuje. W ligowej tabeli podopieczni Grzegorza Kalety zajmują 13.miejsce.

Skład Pogoń: Piotrowski  – Adamski, Wolny (80’ Krymarys), Jaszczak, Porada - Kaczmarek, Maliszewski (90’ Kosmala), Kubiak, Kaleta (70’ Idzikowski) - Pęciak, Konieczny

Komentarzy: 15

Do deszcz 27.04.2019 23:49:55
A dlaczego nie napisałeś ile wynoszą roczne składki cwaniaku
Deszcz 27.04.2019 11:25:36
Skoro jesteś taki madry to Ty tez mozesz byc prezesem dostaniesz srodki z miasta 60 tys plus skladki od rodzicow i zobaczymy na ile ci starczy !!!!!!!!! Zwołamy walne zgromadzenie przyjdz , zglos swoja kandydaturę i zostaniesz prezesem . zobaczymy jak bedziesz wtedy piszczał.
Do tomasza 27.04.2019 07:02:37
Prywatne pieniądze czytaj z miasta i od rodziców ,gdyby nie to to Szewczyka wogole by tu nie było Koniec kropka.!!!!!!!!!!!! Takie są fakty a z faktami się nie dyskutuje wiec kto ma zamknąć buzię Tomaszu!!!!!!!!!!!
Obserwator 26.04.2019 20:59:34
do Tomasza wielki szacunek dla Pana Jarka Szewczyk po tylu latach drugiego takiego nie będzie
Tomasz 26.04.2019 14:44:35
Jacy wy jestescie zenujacy to mi was szkoda. Szewczyk jest w klubie od 15 lat i przez ten okres nie znalazl sie zaden bohater zeby przejąć po nim schede. Krzyki i lamenty w internecie kazdy moze pisac a konkretnego nazwiska na jego miejsce nie ma i nie bedzie !!!!!!!!! A dlaczego ? Bo miasto nie interesuje sie sportem a nowy prezes musialby wykladac swoje prywatne pieniadze na klub . Jest jakis chetny ?????? Nie ????? To zamknijcie pyski raz na zawsze nieudacznicy
v 25.04.2019 18:10:22
obciach
KSP 25.04.2019 16:23:42
Ponawiam pytanie co się dzieje z Mordonem ?
Adi 25.04.2019 13:32:08
Ostatni raz bylem...w wielka sobote na drugiej polowie Pogon - Ner.... I co ty na to?
Nadnad 25.04.2019 11:51:26
Pogoń z Szewczykiem niczego nie zrobi ,to co prezentuje to można nazwać sielanka , marazm ,i marnotrawstwo pieniędzy z miasta i szkoda tylko dzieci i ich rodziców czyli znowu pieniędzy i zabijanie marzeń młodych adeptow
do Adi 25.04.2019 08:15:46
połóż rękę na sercu i napisz kiedy ostatni raz byłeś na meczu Pogoni,jeżeli zabierasz zdanie na ten temat.
Adi 25.04.2019 07:28:31
Nie wiem kiedy wasz prezes ma urodziny. A ty zawodniku wiesz kiedy nasz prezes ma urodziny;-)? A poza tym wszystkiego najlepszego Panie Jarku!!
Jarek 25.04.2019 07:16:35
Pogoń znowu przegrała jakie to już staje się nudne
Kibic 24.04.2019 21:59:07
Wszystkiego najlepszego panie prezesie nie przejmuj się tymi negatywnymi wpisami to są nasi przeciwnicy jeszcze raz wszystkiego najlepszego
zawodnik 24.04.2019 21:39:54
dziś nasz prezes miał urodziny chcielibyśmy bardzo sprawić mu prezent ale nam się nie udało bardzo tego żałujemy ps Adi jesteś naszym przeciwnikiem choć dziś byś się opamietal ale jeszcze zobaczysz powinieneś mieć trochę szacunku do Pana Jarka
adi 24.04.2019 20:41:09
i co panie Szewczyk? nadal pan twierdzisz, że spadek wam nie grozi??

Do wyjazdu na grecką Riwierę Olimpijską w ramach programu Erasmus+ przygotowuje się kolejna grupa młodzieży z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli. W sumie na dwutygodniowe zagraniczne praktyki ma wyjechać 24 uczniów drugich, trzecich i czwartych klas technikum w zawodach: logistyk, technik pojazdów samochodowych i technik mechatronik.

0

Przy świątecznym stole

Dzisiaj, 14:04:41

To już tradycja. Wielki czwartek to w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sieradzu coroczne Spotkanie Wielkanocne. To wspólne świąteczne śniadanie dla mieszkańców miasta potrzebujących takiej formy wsparcia.

0

Globelingo

Dzisiaj, 15:01:12

To kolejny projekt młodzieży z I LO im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu, w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii. Celem projektu jest przedstawienie korzyści wynikającej ze znajomości języków obcych. Młodzież chce pokazać też swoją pasję i miłość do podróżowania.