20.04.2019 20:46:14

Wielkanocne granie

Za nami 21.kolejka Sieradzkiej Klasy Okręgowej. Pierwsza dwójka, czyli Jutrzenka Warta i Czarni Rząśnia powiększyła przewagę nad konkurentami.

(fot. nasze.fm (zdjęcie poglądowe))

Na wyróżnienie zasługuje mecz pomiędzy TS Opakowania Janiszewice, a Jutrzenką Warta. Po pierwszej połowie zespół z Janiszewic prowadził 3:1. W drugiej części spotkania lider strzelił aż 5 goli i wygrał ostatecznie 3:6.

Wyniki:
MKS Zduńska Wola – LZS Brąszewice 2:0 (Rafał Kurzynoga, Jarosław Jóźwiak)
Słowian Dworszowice – Sommer Zapole 2:3 (48’ Michał Czarnecki, 55’ Mateusz Łudczak – 9’ Dawid Pawłowski, 50’ Łukasz Piątek, 53’ Wiktor Szulc)

Obserwator piłki 21.04.2019 13:56:09
Janiszewice zagrały dobre spotkanie, byli blisko ogrania lidera jednak zrobili w drugiej połowie dziecinne błędy co taki doświadczony zespół wykorzystał. Jednak jeśli zagrają w następnych meczach tak jak wczoraj to bez problemu powinni wygrać. Juve pokazało doświadczenie, Pogoń nieskuteczna ale raczej nie spadnie.
Andrzej 20.04.2019 23:15:36
A Pogoń znowu w łeb co to jest klub no ale jaki prezes taka reszta.Wstyd żeby miasto nic z tym nie robiło ,niech ktoś w końcu wytłumaczy Szewczykowi ze piłka nożna to nie szrot a prowadzenie klubu to nie odrywanie lusterek i zderzakow