2019-03-10 20:02:26

Turniej półfinałowy coraz bliżej

Tubądzin Volley MOSiR Sieradz po raz drugi w ten weekend wygrał z Wilkami Wilczyn 3:1 (21:25; 25:16; 25:18; 25:19). Do awansu do turnieju półfinałowego II ligi brakuje nam jednego zwycięstwa.

(fot. nasze.fm)

Pierwszy set podobnie jak wczoraj, zakończył się zwycięstwem gości. W drugiej odsłonie sieradzanie nie pozostawili złudzeń Wilkom, wygrywając do 16. Kolejny set to popis naszej gry w bloku. W tym elemencie szczególnie wyróżnił się Michał Mysera. Ostatnia partia, okraszona kłótniami z panią sędzią, zakończyła się zwycięstwem Tubądzina Volley do 19.

Kolejny mecz z Wilkami odbędzie się za dwa tygodnie w Wilczynie.

W drugiej parze fazy play-off 3 grupy II ligi, Bzura Ozorków prowadzi z Czarnymi Rząśnia 2:0 w meczach. Pierwsze spotkanie wygrali 3:1, drugie 3:0.

Skład Tubądzina Volley: Smyrski, Porada, Spychała, Mysera, Wroniecki (L), Wójcik, Małecki, Rychtelski, Jachowicz, Kowalski, Ślipek, Płachta, Kubiak, Karnkowski