27.02.2019 21:26:54

Wyjazdy nie służą Gatcie

Wynikiem 2:5 zakończyło się dzisiejsze starcie Futsal Ekstraklasy, pomiędzy Gattą Active Zduńska Wola, a Piastem Gliwice. To druga z rzędu porażka Kocurów na wyjeździe.

(fot. nasze.fm (zdjęcie poglądowe))

Pierwszą bramkę w 4 minucie spotkania zdobył Dominik Śmiałkowski. Gatta zdołała wyrównać, a premierowe trafienie dla Kocurów zaliczył Norbert Dregier. W pierwszej połowie gospodarze strzelili jeszcze dwa bramki (gole zdobyli Jose GutierrezDouglas Ferreira). Pięć minut po wznowieniu gry, bramkę na 4:1 zdobył Sebastian Szadurski. W ostatniej minucie meczu swoje drugie trafienie zaliczył Ferreira. Na kilka sekund przed ostatnim gwizdkiem, gola dla zduńskowolan zdobył Arkadiusz Szypczyński.

W poprzedniej rundzie Gatta bez problemu wygrała z Piastem 5:1. Od tego czasu wiele się jednak zmieniło. W ostatnim czasie zespół z Gliwic wygrywa mecz za meczem. Zwycięstwo nad Gattą było ich szóstym z rzędu.

W ligowej tabeli zajmujemy 5.miejsce. Następne spotkanie w niedzielę. Na wyjeździe zmierzymy się z MOKS-em Słoneczny Stok Białystok.

Piast Gliwice - Gatta Active Zduńska Wola 5:2 (3:1)
5:2 - Szypczyński (40')

Skład Gatty: Dariusz Słowiński, Norbert Dregier, Marcin Stanisławski, Mariusz Milewski, Daniel Krawczyk, Igor Sobalczyk, Juan Ignacio Casillas Santillana, Michał Marciniak, Michał Klaus, Michał Szymczak, Arkadiusz Szypczyński

Komentarzy: 8

Aaa 28.02.2019 16:21:49
Kolejny mecz w którym Marcin Stanisławski nie oddał ŻADNEGO strzału na bramkę przeciwnika. Efektem tego dziwnego wstrętu do uderzeń na bramkę był piąty gol dla Piasta. To dziwna sytuacja bowiem w trakcie sezonu odda tyle strzałów co taki Marciniak w jednym meczu. Bardzo to utrudnia grę własnego zespołu i jednocześnie ułatwia zadanie przeciwnikowi. Szkoda bo w moim odczuciu ma to duży wpływ na wyniki uzyskiwane przez zespół.
Karsznice 28.02.2019 13:22:04
faceci w rajtuzach, ale bez pieluchomajtek!
do realisty 28.02.2019 11:26:04
Pamietajcie ten przedmiot realista nie komentujcie ani nie wpisujcie idioty to jest cos nie ktos
Jacek K 28.02.2019 11:17:03
Jestem zawsze z wami czy jest dobrze czy zle ! Dostarczyliscie mi wielu pięknych wrażeń ! Gatta ! Gatta !
realista 28.02.2019 09:44:32
ludzie, toż to Gatta gra jak wyleniałe kocury, słabizna jest nadrabiana głupimi minami. Tu bez sowitych wynagrodzeń się nie ujedzie. kropka.
Futsal-fan- nie opuszczać głów.... 28.02.2019 08:50:13
Wierzę ,że Gatta się pozbiera i wywalczy 3-4 miejsce , co też będzie sukcesem. Są tacy , którzy chcieliby , aby jeden zakład pracy w Zduńskiej Woli utrzymał drużynę na świetnym poziomie przez wiele lat,ale to niemożliwe. Trzeba zachować wdzięczność właścicielom firmy ,że swą szczodrością dostarczyli kibicom pięknych przeżyć. I nie wolno żądać zbyt wiele. Żyjmy w nadziei ,że się nie poddadzą i zdobyć choćby trzecie miejsce - poradzą.
pan 28.02.2019 00:13:56
koniec gatty.,, game over
Zapolice 27.02.2019 22:46:56
Jakie kocury? Toż to zwykłe rajtuzy!!!

Dziś, 19 kwietnia, w 81. rocznicę wybuchu powstania w getcie żydowskim w Warszawie na ulicach Zduńskiej Woli pojawiły się żonkile. Te kwiaty są symbolem pamięci o bohaterskim zrywie ludności żydowskiej. W "Łączyn nas pamięć - akcja Żonkile" wzięła udział młodzież szkolna wraz z przedstawicielami samorządu i instytucji kultury.

0

Od północy cisza wyborcza

Dzisiaj, 15:58:44

O północy z piątku na sobotę rozpocznie się cisza wyborcza przed drugą turą wyborów samorządowych. Będzie obowiązywała nie tylko tam, gdzie odbywa się głosowanie, ale w całym kraju. Potrwa do zakończenia niedzielnego głosowania. W jej czasie zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej w jakiejkolwiek formie.

0

WYBORY

Prezydent wygrywa apelację

Dzisiaj, 12:30:33 (Aktualizacja: Dzisiaj, 13:59:38)

Przed nami II tura wyborów samorządowych. W Sieradzu na placu boju o prezydenturę pozostali Paweł Osiewała, który ubiega się o reelekcję (SMS) i Michał Pabich (PO). Sądowy spór o sposób prowadzenia kampanii wyborczej w mieście wygrał w pierwszej turze M. Pabich. Od postanowienia sądu apelacje złożył P. Osiewała. I wygrał. Poniżej publikujemy treść oświadczenia, które trafiło właśnie do naszej redakcji.