01.02.2019 00:51:01

Czas na finał

W niedzielę o 13:00 w w hali 15SBWD przy ul. Mickiewicza odbędzie się finałowy turniej z cyklu "Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej". W zawodach kończących sezon wystąpi 8 najlepszych drużyn w klasyfikacji generalnej po 4 turniejach. Organizatorem rozgrywek jest sieradzki MOSiR.

(fot. MOSiR Sieradz (zdjęcie poglądowe))

Zwycięstwo w tegorocznej edycji Grand Prix zapewnił sobie Goł-Trans Złoczew, który wygrał trzy turnieje. O dwa miejsca na podium klasyfikacji generalnej powalczą 3 drużyny: Scanfil, Magiczni Zachód i Lambda. Turniej finałowy rozpocznie się od fazy grupowej. Dwie najlepsze ekipy z grupy A i B awansują do półfinałów (początek meczów 1/2 o 15:44). Finał zaplanowano na 16:26.