04.12.2018 02:34:45

"Pogoń Cup" nie dla naszych pań

W hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli odbył się Ogólnopolski Turniej Halowy w Piłce Nożnej Kobiet "POGOŃ CUP 2018". W zawodach wzięły udział drużyny Pogoni Zduńska Wola i MOSiR-u Sieradz.

Sieradzanki zajęły 2.miejsce. W finale przegrały z Unią Opole 1:2. Pogoń wystawiła dwa zespoły, które zajęły odpowiednio 7 i 8. miejsce.

Nagrody Indywidualne:
Najlepsza Bramkarka Turnieju: Kaja Ożgo (GOSiRKI Piaseczno)
Najlepsza Zawodniczka Turnieju: Katarzyna Borowiec (ULKS MOSiR Sieradz)

Weronika Michta (Łysica Bodzentyn)
Aleksandra Konieczna (Pogoń I Zduńska Wola)
Joanna Świniarska (Pogoń II Zduńska Wola)

Organizatorem zawodów był Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "Pogoń Zduńska Wola". Był to drugi z cyklu dwóch turniejów rozgrywanych w ramach projektu ministerialnego pt. "Cykl Turniejów Piłki Nożnej "Pogoń Cup 2018" Patronat honorowy nad turniejem objął Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber.Turniej dofinansowany został ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.