30.11.2018 22:08:33

Druga z rzędu porażka Gatty

W 10.kolejce Futsal Ekstraklasy , Gatta Active Zduńska Wola przegrała na wyjeździe z Clearexem Chorzów 2:6.

Do składu wrócili po kontuzjach, Daniel KrawczykIgor Sobalczyk. Niestety Gatta była osłabiona brakiem Michała Marciniaka, Michała SzymczakaMichała Klausa.

Po pierwszych 11 minutach spotkania Gatta przegrywała już 3:0 po trafieniach: Vadyma Ivanova, Sebastiana LeszczakaRoberta Świtonia. Tuz przed końcem pierwszej połowy bramkę kontaktową zdobył Daniel Krawczyk, dla którego było to piąte trafienie w sezonie.

Niestety druga połowa była równie nieudana. W 28.minucie drugie trafienie w meczu zaliczył Leszczak. Pięć minut później dla Gatty trafił Maksym Pautiak (5 gol w tym sezonie). W ostatniej minucie spotkania, gospodarze zdołali strzelić jeszcze dwie bramki. Bramkarza Gatty pokonali Tomasz GollyRafał Krzyśka.

Była to trzecia porażka Gatty w tym sezonie. W poniedziałek Gatta wysoko przegrała z  Acaną Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 7:2.

Clearex Chorzów – Gatta Active Zduńska Wola 6:2 (3:1)

Trzech zagrało dla straży 02.12.2018 01:05:29
A reszta daje oznaki ,że przez nich mogą grać jak na plaży. Zawsze jest jakies usprawiedliwienie. A pan EHH.. to nawet przy przegranej 2;7 i 2;6 stara się wszystkich omamić z premedytacją ,że tak szczerze to przecież znowu my byliśmy lepsi. Ehh - jesteś bezcenny....Możesz choć raz przestać łgać???
Aaa 01.12.2018 16:15:27
Od początku sezonu zawodzi skuteczność i jest to główna przyczyna braku punktów. Takie sytuacje jak Krawca w 30 sekundzie meczu powinny przynosić bramki. Wczoraj był też kolejny mecz, w którym zawodnik z numerem 6 nie oddał ani jednego strzału na bramkę przeciwnika, a sytuacja z 11 minuty była kuriozalna. Zamiast strzelić na bramkę szukał podania do kolegi. Cała liga już chyba wie, że można go dopuszczać do sytuacji strzeleckich, a on i tak nie uderzy na bramkę.
do realisty 01.12.2018 12:31:56
Kolego gdzie ty widziałeś puste trybuny, może faktycznie frekwencja trochę się obniżyła, ale nadal to czołówka futsalestraklasy...nawet na Rekord Bielsko Biała kiedy grają z mniej renomowanymi markami przychodzi dużo mniej kibiców.. także co do tego raczej nie ma co się czepiać.. ;) A co do gry Gatty no nie jest porywająca w tym momencie, choć gdyby wykorzystywali połowę tych sytuacji które tworzą, teraz byśmy się zachwycali ich grą, ale niestety nie wychodzi to jakie miny mają mieć kiedy przegrywają 2 mecze w których grali lepiej od przeciwnika.. to naturalne że będzie zdenerwowanie, frustracja... odnośnie biletów w Chorzowie chodzi może 60-70 kibiców i bilety są po 10 zł także tam jest zabawnie ;) A co do powołania strażaków.. nie można mieć pretensji.. że musieli jechać na to zgrupowanie..i tak straż idzie mocno na rękę czasami zwalniając ze służby na czas treningów czy meczy.. akurat niefortunnie się złożyło..że tego meczu po prostu nie dało się przełożyć od dzisiaj jest kadra i 3 z Clearexu jest powołanych, Gatta mogłaby grać dopiero 22 Grudnia z Clearexem a to by skróciło okres wolnego Clearexowi o 2 tygodnie nic dziwnego że sie nie zgodzili..a chłopaki musieli wyjechać, a ten wczorajszy mecz był spokojnie do wygrania nawet bez ich obecności..
do obserwator 01.12.2018 10:41:25
W strazy krotka pilka albo grasz albo przenosza cie wiem sam jestem strazakiem
realista 01.12.2018 10:28:28
ludzie, gatta, gatta i po gatcie, gracze udawają że grają, miny głupie stroją, trybuny świecą pustkami, co tu komentować, chyba tylko to że nie powinni już pobierać 5 zł. za taki show. ot cały komentarz.
W 01.12.2018 10:22:53
CO NATO CZŁOWIEK OD WSZYSTKIEGO wOJTEK TOPOREK...
do zapolic 01.12.2018 07:37:58
Gdzie sa te Zapolice gdzies slyszalem
EZD 01.12.2018 07:36:48
Prosili Chorzow o przelozenie mamy strazakow 3 ktorzy musieli grac w MP strazy pozarnej nie zgodzili sie poczuli szanse zwyciestwa moim zdaniem bez honoru Gramy dalej mamy teraz duzo mlodych ten sezon jest okresem transformacji efekt przyjdzie niedlugo
Obserwator 01.12.2018 07:32:03
Widzę , że panowie bardziej są zainteresowani pracą zawodową ( i to rozumiem ) a nie graniem w kopaną . Liga amatorska jest w Sieradzu. Trochę wysokie te porażki Gatto ! .
Kibic 01.12.2018 07:24:51
Już PO wszystkim ale POkora nowy kibic się cieszy kasy z miasta nie będzie dawał a swoją drogą mądrość wyborców nawet na meczach widać Facet w życiu na mecze nie chodził a tu nagle w kampanii jest już kibic i ludzie głosują no to jak macie siano w głowach to zobaczycie te obiecanki jak świnia niebo bo będzie tak jak z kibicowaniem .jakie to proste ale nie ogarniacie prawda?
Zapolice 30.11.2018 23:57:56
Jakie miasto taki zespół! Faceci w rajtuzach hahaha!
Ehhh 30.11.2018 22:28:49
Lepsi na parkiecie a mimo wszystko przegrali.. grali lepiej od Clearexu ale brakło wykończenia... strasznie szkoda tego meczu... powtórka z rozrywki z poniedziałku... choc tutaj jeszcze bardziej przeważali...Krawiec i Igor bez treningu i tak ładnie.. brakło Szymka i Małego.. bo znów mecz był spokojnie do wygrania....a nawet powinni to zrobić... smutny ten tydzień strasznie szkoda.. ale ja im mimo wszystko dziekuje..

Dzisiaj do adopcji poleca się trzech kawalerów. Kapsel, Miodek i Misiek to urocze psy, którym brakuje tylko jednego - własnej rodziny. Może znajdą ją u Was? Więcej o nich w programie Na Cztery Łapy na naszej antenie o 14:15.

0

Warta Sieradz znów bardzo wysoko przegrała z Unią Skierniewice. Tym razem w ćwierćfinale wojewódzkiego Pucharu Polski uległa temu rywalowi aż 0:6. Na tym samym etapie grała Złoczewia Złoczew, która przegrała z Termami Poddębice 0:2. Oba spotkania odbyły się na boiskach naszego regionu.

7

Wiktor KowalczykAntoni Stefański, reprezentujący Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli zwyciężyli w kategorii Młody Mechanik Motocyklowy w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Finały potyczek przeprowadzono podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Poznańskich.