11.11.2018 00:42:20

Powrót na zwycięską ścieżkę

Tubądzin Volley MOSiR Sieradz wygrał na wyjeździe z Kasztelanem Rozprzą 3:0 (25:23; 30:28; 25:16) w meczu II ligi siatkówki.

Było to starcie pomiędzy liderem, a przedostatnią drużyną w lidze. Wydawało się, że MOSiR jedzie po kolejne łatwe zwycięstwo. Kasztelan pokazał jednak charakter. Pierwsze dwie partie były niezwykle wyrównane. Sieradzanie wygrali je tylko przewagą dwóch punktów. Dominację Tubądzina Volley zobaczyliśmy dopiero w trzeciej odsłonie meczu, kiedy to na boisku zameldowali się wychowankowie klubu: Szymon KarnkowskiBartosz Małecki.

MOSiR utrzymał prowadzenie w drugiej lidze. W następnej kolecje zagramy z AZS IV LO Częstochowa.

Skład Tubądzina Volley: Spychała, Kowalski, Smyrski, Ślipek, Porada, Mysera, Wroniecki(L), Kubiak, Karnkowski, Małecki

Komentarzy: 8

.. 14.11.2018 10:10:14
Najważniejsze jest to, że dostają szansę wejścia i pokazania swoich umiejętności. Nikt nie wymaga od nich, że w swoim pierwszym roku grania w seniorach od razu będą zmieniać przebiegi meczów. W każdym razie gratuluję i trzymam kciuki.
Prawdziwy kibic 13.11.2018 16:49:47
Jestem całym sercem za drużyna i dobrze jak młodzi zawodnicy dostają szansę. Ale przebieg meczu został mylnie przedstawiony. Juniorzy weszli ale przy wysokim prowadzeniu Sieradza w 3 secie. A Pan Małecki chyba przy 23pkt w 3 secie.
Kibic 13.11.2018 15:38:04
Ogladalem mecz i był ciekawy, natomiast wejście młodych graczy nastąpiło w połowie lub pod koniec ostatniego seta. Nie odmieniło to losów meczu... Szymon popisał się kilkoma dobrymi zagrywkami, za to brawa.
Olo 12.11.2018 23:21:05
Więcej zmian trenerze, drużyna liczy więcej zawodników, którzy też chcą wejść na parkiet
Olo 12.11.2018 23:20:46
Ten 12.11.2018 04:20:09
Gratulacje
Ole 11.11.2018 10:10:49
Super. Gratulacje i powodzenia w Częstochowie.
Kibic siatkówki 11.11.2018 09:26:53
Brawo chłopaki. Panie trenerze więcej gry młodymi zawodnikami. Mają chłopaki potencjał.

Oszuści internetowi nie próżnują. W ciągu kilku dni, do zduńskowolskiej komendy zgłosiło się 10 osób, które dały się oszukać cyberprzestępcom. Zduńskowolanie podawali obcym osobom kody blik, instalowali aplikacje umożliwiające zdalnie sterowanie ich telefonem lub komputerem, chcieli szybko się wzbogacić i wpłacali pieniądze na fałszywe platformy inwestycyjne. Policja apeluje o ostrożność w sieci i rozsądek w kontaktach z osobami z drugiej strony monitora.

1

Na ostatniej w mijającej kadencji sesji spotkała się dziś, 25 kwietnia, Rada Miasta Zduńska Wola. Obrady były okazją do podsumowania kadencji 2018-2024 i podziękowania radnym za ponad pięć lat pracy w miejskim samorządzie.

6

Europejski Dzień Praw Pacjenta to dobra okazja, by przypomnieć o prawach pacjenta i o tym, że będąc świadomym i aktywnym pacjentem, możemy mieć wpływ na system opieki zdrowotnej. Pacjenci, którzy mają trudności z realizacją świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych mogą złożyć skargę do NFZ.