strzałka do góry
2017-02-19 20:18:23
Zduńska Wola

Diament Cup 2017

W miniona sobotę (18.02) w Zduńskiej Woli odbyła się kolejna edycja turnieju "Diament Cup 2017", w której rywalizowali zawodnicy z rocznika 2008. Miasto reprezentowały dwa zespoły: Diament Zduńska Wola oraz Pogoń Zduńska Wola.

(fot. Lech Kulma )

O puchar Starosty Zduńskowolskiego Wojciecha Rychlika rywalizowało 8 zespołów, w tym dwa ze Zduńskiej Woli: SPN Diament Zduńska Wola, Widzew Łódź, RAP Radomsko, MKP Boruta Zgierz, Pogoń Zduńska Wola, Andrespolia Wiśniowa Góra, UKS 48 Łódź, Włókniarz Moszczenica. Pierwsza faza turnieju to etap grupowy, w którym zespoły podzielono na dwie grupy A i B. Zespół Diament Zduńska Wola reprezentowali: Adrjanowicz Łukasz, Wieruszewski Bartłomiej, Strzelczyk Jędrzej, Romanowski Bartosz, Rynkiewicz Franciszek, Zalewski Stanisław, Bekalarczyk Szymon, Jakubowiak Igor, Grzanka Dawid, Łudczak Filip, Bartosz Krymarys - trener SPN Diament.

Wyniki fazy grupowej:
Grupa A:
A1 Włókniarz Moszczenica 9pkt, 9:2
A2 Diament Zduńska Wola 6pkt, 9:3
A3 Widzew Łódź 3pkt, 5:7
A4 UKS 48 Łódź 0pkt, 0:11

Grupa B:
B1 Andrespolia 7pkt, 4:1
B2 Boruta Zgierz 5pkt, 4:2
B3 RAP Radomsko 4pkt, 3:4
B4 Pogoń Zduńska Wola 1pkt, 0:5

Faza półfinałowa:
Widzew – Pogoń 0:5
UKS – RAP 0:4
Moszczenica – Boruta 1:4
Diament – Andrespol 1:3

Mecz o 7m: Widzew – UKS 1:0
Mecz o 5m: Pogoń – RAP 4:0
Mecz o 3m: Boruta – Diament 3:2
FINAŁ: Moszczenica – Andrespol 0:3

Klasyfikacja końcowa:
1 Andrespolia Wiśniowa Góra
2. Włókniarz Moszczenica
3. Boruta Zgierz
4. Diament Zduńska Wola
5. Pogoń Zduńska Wola
6. RAP Radomsko
7. Widzew Łódź
8. UKS 48 Łódź

Najlepszy bramkarz turnieju: Piotr Olczyk - RAP
MVP turnieju: Mateusz Malinowski – Moszczenica
MVP turnieju: Alan Domański – Andrespol
MVP turnieju: Adrjanowicz Łukasz – Diament Zduńska Wola

ws / źródło: Lech Kulma
Komentarzy: 0

Dodaj komentarz

Nasze Radio

23:32

Nie Wierz Nigdy Kobiecie
Budka Suflera

Kontakt do studia

kontakt@nasze.fm

502 27 11 11

43 827 11 11

Co, gdzie, kiedy

17.08.2017

Spotkanie z Joanną Sobolewską-Pyz i Anną Kołacińską-Gałązką
Muzeum Okręgowe w Sieradzu

19.08.2017

Kino na leżakach
Rynek w Sieradzu
Lipce Reymontowskie, Muzeum Regionalne im. Wł. St. Reymonta, Zagroda Ludowa, ul. Wiatraczna 10 (scen
Piknik historyczny - średniowiecze na ziemi sieradzkiej
Pałac w Małkowie

20.08.2017

Wędrowny Festiwal Filharmonii Łódzkiej Kolory Polski
Krośniewice, kościół pw. Najświętszej Maryi Panny, ul. Łęczycka 5
Dożynki gminne
Goszczanów
Impreza plenerowa- folklor muzyki ludowej
Park przy Muzeum Walewskich w Tubądzinie
Spotkanie dla młodych rodziców i rodziców oczekujących potomstwa
Zespół Pałacowo - Parkowy w Małkowie
dożynki gminne
Goszczanów
Więcej...
reklama:

Lista przebojów HitFM Naszego Radia
1+1Sound`n`Grace & Filip Lato
100
2+4Kamil Bednarek
Poczuj Luz
3-2Filatov & Karas
Time Won`t Wait
reklama: