Z ostatniej chwili...

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na trasie S8 na wysokości węzła Złoczew w kierunku Wrocławia. To skutek kolizji trzech samochodów: osobowego, busa i ciężarowego. Ruch odbywa się jezdnią zbiorczo-rozprowadzającą

22.11.2014 20:14:33 (Aktualizacja: 22.11.2014 20:14:33)

Gatta w roli profesora

Po zwycięstwie w Gdańsku z miejscową ekipą AZS piłkarze Gatty spotkali się u siebie z kolejną drużyną akademicką, tym razem z Katowic. W obydwu przypadkach w roli nauczycieli wystąpili zduńskowolanie.

(fot. nasze.fm)

Wynik dzisiejszego spotkania szybko otworzył Daniel Krawczyk, który trafił do bramki rywali w 4. minucie. Nie minęły 3 minuty, a wspaniałym strzałem popisał się Mariusz Milewski. Piłka odbiła się o wewnętrzną część poprzeczki i wyszła w pole, ale jeden z sędziów uznał prawidłowo strzeloną bramkę. Goście próbowali protestować, ale decyzja pozostała podtrzymana. Jakby podrażnieni tym faktem gracze ze Śląska strzelili bramkę kontaktową, ale jeszcze przed przerwą na dwubramkowe prowadzenie swój zespół wyprowadził Michał Marciniak. W drugiej połowie gospodarze wypracowali już sobie czterobramkową przewagę, jednak po ukaraniu Michała Szymczaka czerwoną kartką, AZS grając w przewadze strzelił bramkę na 6:3. Gracze z Katowic wycofali jeszcze bramkarza, ale gola w ostatnich sekundach strzelił do pustej bramki Igor Sobalczyk.

Gatta Active Zduńska Wola - AZS UŚ Katowice 7:3 (3:1)