07.03.2014 21:34:46

Gatta wygrywa i awansuje!

Gatta Active pokonała w Gdańsku miejscowy AZS 2:1 w meczu 17. kolejki Futsal Ekstraklasy i w tabeli wyprzedziła Wisłę Krakbet. Zduńskowolanie są teraz na trzecim miejscu.

Podopieczni Wojciecha Sopura mieli dziś wysoko zawieszoną poprzeczkę. Już po 69 sekundach gry gospodarze prowadzili po golu Patryka Ziarko. Ten rezultat utrzymał się do przerwy. W drugiej części zaczęła trafiać Gatta. W 26. minucie gol Marcina Stanisławskiego dał zduńskowolanom remis, a w 32. minucie wynik meczu ustalił Michał Marciniak. Dzięki wygranej w Gdańsku Gatta wskoczyła na 3 miejsc w tabeli, bowiem Wisła Krakbet uległa u siebie GAF Jasna Gliwice 5:7.